Burdur pazarlamasında internet pazarlamasının kapsamı son derece geniştir ve elektronik ortamda pazarlamayı içerir.
Son Güncellemeler
 • İnternet pazarlamacılığı, bir markanın reklamını yapmak ve potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürmek için dijital teknolojileri kullanır. İnterneti mobil, TV ve internet ile birlikte bir pazarlama aracı gibi kullanır.

  Modern kullanıcılar şirketlerin çevrimiçi ortamda güçlü ve verimli bir varlığa sahip olmalarını istediğinden, artık her çevrimiçi pazarlama stratejisinin temel bir parçasıdır.
  İnternet pazarlamacılığı, bir markanın reklamını yapmak ve potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürmek için dijital teknolojileri kullanır. İnterneti mobil, TV ve internet ile birlikte bir pazarlama aracı gibi kullanır. Modern kullanıcılar şirketlerin çevrimiçi ortamda güçlü ve verimli bir varlığa sahip olmalarını istediğinden, artık her çevrimiçi pazarlama stratejisinin temel bir parçasıdır.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • İnternet pazarlamacılığının kapsamı son derece geniştir ve elektronik tarafından gerçekleştirilen her türlü pazarlamayı içerir. Çok sayıda internet pazarlama hizmeti vardır ve reklam kampanyanızın başarısı, şirketinizin ihtiyaçları için hangi tür hizmetlerin çalıştığını anlamakla belirlenir.
  İnternet pazarlamacılığının kapsamı son derece geniştir ve elektronik tarafından gerçekleştirilen her türlü pazarlamayı içerir. Çok sayıda internet pazarlama hizmeti vardır ve reklam kampanyanızın başarısı, şirketinizin ihtiyaçları için hangi tür hizmetlerin çalıştığını anlamakla belirlenir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Günümüzün zorlu, rekabet koşulları karşısında önemli bir yere sahip olan pazar kavramı hakkında bilgilere değineceğiz. Pazar, bir mal ya da hizmet satın alan; ya da satın almak için ikna edilme ihtimali bulunan bütün işletme ve kişilerdir. Bir işletmenin pazarı, fertlerden veya diğer işletmelerden meydana gelir. Bu nedenle, müşteri olarak ifade edilen fert işletmelere mal satabilmek için bunların bütün özelliklerini çok iyi bilmek açısından tanımak gerekir.
  Günümüzün zorlu, rekabet koşulları karşısında önemli bir yere sahip olan pazar kavramı hakkında bilgilere değineceğiz. Pazar, bir mal ya da hizmet satın alan; ya da satın almak için ikna edilme ihtimali bulunan bütün işletme ve kişilerdir. Bir işletmenin pazarı, fertlerden veya diğer işletmelerden meydana gelir. Bu nedenle, müşteri olarak ifade edilen fert işletmelere mal satabilmek için bunların bütün özelliklerini çok iyi bilmek açısından tanımak gerekir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Pazar Kavramı Nedir? İktisat kuramına göre pazar fiyatı belirlenen koşullar dizisidir. Pazar bir malın ya da hizmetin talebidir. Ancak, pazarlamada pazar şöyle tanımlanır. Pazar, belirli bir mala ihtiyacı ve satın almak için parası olan parasını harcamaya istekli olan kişiler veya örgütler topluluğudur.
  Pazar Kavramı Nedir? İktisat kuramına göre pazar fiyatı belirlenen koşullar dizisidir. Pazar bir malın ya da hizmetin talebidir. Ancak, pazarlamada pazar şöyle tanımlanır. Pazar, belirli bir mala ihtiyacı ve satın almak için parası olan parasını harcamaya istekli olan kişiler veya örgütler topluluğudur.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Pazarlama Stratejisi Nasıl Belirlenir? Her işletme gireceği pazarı belirlemelidir. Bunun için de pazar analizi yapmalıdır. Pazar analizi yaparak pazarın özellikleri, büyüklüğü açık biçimde belirlenir.

  Sonrada pazarın tümüne mi yoksa bir bölümüne mi girileceği kararlaştırılır. Başka bir deyişle hedef pazar seçilir. Bir pazarın büyüklüğü, ihtiyacı olan başkalarının ilgi duyacağı kaynaklara (satın alma gücüne) sahip bulunan; bu kaynakları değişim için karşı tarafa vermeye istekli olan tüketicilerin ya da örgütlerin sayısına bağlıdır.
  Pazarlama Stratejisi Nasıl Belirlenir? Her işletme gireceği pazarı belirlemelidir. Bunun için de pazar analizi yapmalıdır. Pazar analizi yaparak pazarın özellikleri, büyüklüğü açık biçimde belirlenir. Sonrada pazarın tümüne mi yoksa bir bölümüne mi girileceği kararlaştırılır. Başka bir deyişle hedef pazar seçilir. Bir pazarın büyüklüğü, ihtiyacı olan başkalarının ilgi duyacağı kaynaklara (satın alma gücüne) sahip bulunan; bu kaynakları değişim için karşı tarafa vermeye istekli olan tüketicilerin ya da örgütlerin sayısına bağlıdır.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Endüstriyel mal pazarını ürettiği mal veya hizmetlerin üretiminde kullanmak veya başkasına satmak amacıyla mal satın alan işletmeler oluştururlar.

  Örnek olarak unu ekmek yapıp başkalarına satmak için satın alan bir işletme endüstriyel mal pazarının müşterisidir. Endüstriyel mal pazarındaki müşteri, işletmelerin tamamı endüstriyel mal pazarını meydana getirir.
  Endüstriyel mal pazarını ürettiği mal veya hizmetlerin üretiminde kullanmak veya başkasına satmak amacıyla mal satın alan işletmeler oluştururlar. Örnek olarak unu ekmek yapıp başkalarına satmak için satın alan bir işletme endüstriyel mal pazarının müşterisidir. Endüstriyel mal pazarındaki müşteri, işletmelerin tamamı endüstriyel mal pazarını meydana getirir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
Daha Hikayeler