• En iyi firma tanıtımı hakkında takipte kalın. Potansiyel bir müşteri sizden bir iş istemeden önce, onlar için neler yapabileceğinizi ve bu işi yapmak için ne kadar nitelikli olduğunuzu bilmek isterler. Sonuç olarak, işletme tanıtımı da yeni müşteriler edinmede önemli bir rol oynar.

  #Burdur
  En iyi firma tanıtımı hakkında takipte kalın. Potansiyel bir müşteri sizden bir iş istemeden önce, onlar için neler yapabileceğinizi ve bu işi yapmak için ne kadar nitelikli olduğunuzu bilmek isterler. Sonuç olarak, işletme tanıtımı da yeni müşteriler edinmede önemli bir rol oynar. #Burdur
  BURDURDA.BLOGSPOT.COM
  Profesyonel Firma Tanıtımı Hakkında
  Profesyonel firma tanıtımı hakkında bilgiler, ürün ve hizmet konusunda garanti verdiğinizi ve satış sonrası işinizin arkasında nasıl
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Hizmet, belirli bir fiyat ve fayda sağlayan maddi olmayan bir ekonomik faaliyet olarak tanımlanmaktadır. Ekonomide ürün hizmetsiz, hizmet de ürünsüz olamaz.
  Hizmet, belirli bir fiyat ve fayda sağlayan maddi olmayan bir ekonomik faaliyet olarak tanımlanmaktadır. Ekonomide ürün hizmetsiz, hizmet de ürünsüz olamaz.
  BURDURDA.BLOGSPOT.COM
  Profesyonel Hizmet Tanıtımı Hakkında
  Hizmet tanıtımı hakkında, genel bir hizmeti hedef pazara sunmak için pazarlama karması unsurları ile uyumlu, koordineli, entegre
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Elektriğe %15 zam yapıldı. Çünkü, enerji üretiminde dışa bağımlı, bu bağımlılığı bitirmek için kamunun hem tasarruf etmesi hem de yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmesi gerekir.
  Elektriğe %15 zam yapıldı. Çünkü, enerji üretiminde dışa bağımlı, bu bağımlılığı bitirmek için kamunun hem tasarruf etmesi hem de yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmesi gerekir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Bucak'ta bir kadın cinayeti daha yaşandı. Burdur’un Bucak ilçesi’nde silahlı saldırıya uğrayan bir kadın yaşamını yitirdi.

  Edinilen bilgilere göre olay, Bugün saat 17:45 sularında Karayvatlar Mahallesi Hacı Ömer Ağa Cami yakınlarında bulunan bir işletme de çalışan Hatice Işık isimli kadına iddiaya göre R.T. isimli şahıs tarafından silahla 3 el ateş edildi. Olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan müdahaleye rağmen Hatice Işık yaşamını yitirdi. Cinayeti işlediği iddia edilen R.T.’yi yakalamak için emniyet ekipleri çalışma başlattı.

  Web Site: http://www.burdurajans.com/
  Bucak'ta bir kadın cinayeti daha yaşandı. Burdur’un Bucak ilçesi’nde silahlı saldırıya uğrayan bir kadın yaşamını yitirdi. Edinilen bilgilere göre olay, Bugün saat 17:45 sularında Karayvatlar Mahallesi Hacı Ömer Ağa Cami yakınlarında bulunan bir işletme de çalışan Hatice Işık isimli kadına iddiaya göre R.T. isimli şahıs tarafından silahla 3 el ateş edildi. Olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan müdahaleye rağmen Hatice Işık yaşamını yitirdi. Cinayeti işlediği iddia edilen R.T.’yi yakalamak için emniyet ekipleri çalışma başlattı. Web Site: http://www.burdurajans.com/
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • 0 Yorum 0 Paylaşım
 • 0 Yorum 0 Paylaşım
 • 0 Yorum 0 Paylaşım
 • Burdur'un adı nereden geliyor?

  Burdur, Akdeniz Bölgesi'nin batı kesiminde Göller Belgesi'nde yer almaktadır. Burdur adının nereden geldiği konusunda çeşitli görüşler ileri sürülmüştür. İlk görüş, Burdur adının "Polydorion" kelimesinin daha sonra "Polydor"a ve oradan Burdur'a dönüştüğü yönündedir.

  İkinci görüş, Burdur bölgesinin eski adı Limobrama olan "Göl Şehri" anlamına gelen Limobria kelimesinden türetilmiştir.

  Daha sonra değişti ve Burdur oldu.

  Ancak antik çağda Burdur'un yerinde herhangi bir kent olup olmadığı bilinmemektedir. Bu nedenle bu iki ismin ne zaman kullanıldığı tam olarak bilinmemektedir.

  Üçüncü görüş ve en makul olanı; Burdur kentini kuran Türkmen aşiretlerinden Kınalı Oymağı mensupları, konaklama ararken burayı bulmuşlar ve bölgenin güzelliği karşısında "Cennet burada" demişler.
  Burdur'un adı nereden geliyor? Burdur, Akdeniz Bölgesi'nin batı kesiminde Göller Belgesi'nde yer almaktadır. Burdur adının nereden geldiği konusunda çeşitli görüşler ileri sürülmüştür. İlk görüş, Burdur adının "Polydorion" kelimesinin daha sonra "Polydor"a ve oradan Burdur'a dönüştüğü yönündedir. İkinci görüş, Burdur bölgesinin eski adı Limobrama olan "Göl Şehri" anlamına gelen Limobria kelimesinden türetilmiştir. Daha sonra değişti ve Burdur oldu. Ancak antik çağda Burdur'un yerinde herhangi bir kent olup olmadığı bilinmemektedir. Bu nedenle bu iki ismin ne zaman kullanıldığı tam olarak bilinmemektedir. Üçüncü görüş ve en makul olanı; Burdur kentini kuran Türkmen aşiretlerinden Kınalı Oymağı mensupları, konaklama ararken burayı bulmuşlar ve bölgenin güzelliği karşısında "Cennet burada" demişler.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Baka Yönetim Kurulu Haziran Ayı Olağan Toplantısı Vali Arslantaş Başkanlığında Yapıldı. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Haziran ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleşti.

  Burdur Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre; çevrim içi olarak gerçekleşen BAKA Yönetim Kurulu Toplantısına başta dönem başkanı Vali Arslantaş olmak üzere;

  Antalya Valisi Sayın Ersin Yazıcı,
  Isparta Valisi Sayın Ömer Seymenoğlu,
  Burdur Belediye Başkanı Sayın Ali Orkun Ercengiz,
  Isparta Belediye Başkanı Sayın Şükrü Başdeğirmen,
  Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık,
  Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik,
  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin,
  Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar katıldı.

  Toplantıda Baka Genel Sekreteri Volkan Güler ve BAKA personeli hazır bulundu. Toplantının başında bir konuşma yapan Vali Arslantaş, alınacak kararların ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını diledi.
  Baka Yönetim Kurulu Haziran Ayı Olağan Toplantısı Vali Arslantaş Başkanlığında Yapıldı. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Haziran ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleşti. Burdur Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre; çevrim içi olarak gerçekleşen BAKA Yönetim Kurulu Toplantısına başta dönem başkanı Vali Arslantaş olmak üzere; Antalya Valisi Sayın Ersin Yazıcı, Isparta Valisi Sayın Ömer Seymenoğlu, Burdur Belediye Başkanı Sayın Ali Orkun Ercengiz, Isparta Belediye Başkanı Sayın Şükrü Başdeğirmen, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar katıldı. Toplantıda Baka Genel Sekreteri Volkan Güler ve BAKA personeli hazır bulundu. Toplantının başında bir konuşma yapan Vali Arslantaş, alınacak kararların ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını diledi.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Burdur'da Açık Hava Sinema Günleri Başlıyor.
  Burdur Belediyesi kültür etkinlerini, açık havada sinema keyfi ile başlatıyor. Mahallelere konulacak dev ekranlarla, açık havada nostalji sineması tekrar Burdur’da hayat buluyor.

  Covid-19 salgınının devam ettiği günlerde sosyal mesafe kurallarına da uyularak başlatılacak açık hava sinema etkinliklerinde; vatandaşlar temiz havanın keyfini çıkarırken, güncel filmleri de açık havada seyretmenin huzuruna varacak.

  İlk açık hava sinema keyfi ise, 2 Temmuz 2021 Cuma Günü Şeker Meydanında saat: 21:00’de “TOY STORY 4” adlı film gösterimi ile başlayacak.

  6 Temmuz 2021 Salı Zafer, Karasenir, Tepe Mahallesi YOL ARKADAŞIM
  8 Temmuz 2021 Perşembe Fidan Pazarı YOL ARKADAŞIM -2
  13 Temmuz 2021 Salı Şirinevler, Aydınlıkevler Mahallesi AİLECEK ŞAŞKINIZ
  27 Temmuz 2021 Salı Emek Mahallesi OLANLAR OLDU
  29 Temmuz 2021 Perşembe Yenice Mahalle BAYİ TOPLANTISI
  Burdur'da Açık Hava Sinema Günleri Başlıyor. Burdur Belediyesi kültür etkinlerini, açık havada sinema keyfi ile başlatıyor. Mahallelere konulacak dev ekranlarla, açık havada nostalji sineması tekrar Burdur’da hayat buluyor. Covid-19 salgınının devam ettiği günlerde sosyal mesafe kurallarına da uyularak başlatılacak açık hava sinema etkinliklerinde; vatandaşlar temiz havanın keyfini çıkarırken, güncel filmleri de açık havada seyretmenin huzuruna varacak. İlk açık hava sinema keyfi ise, 2 Temmuz 2021 Cuma Günü Şeker Meydanında saat: 21:00’de “TOY STORY 4” adlı film gösterimi ile başlayacak. 6 Temmuz 2021 Salı Zafer, Karasenir, Tepe Mahallesi YOL ARKADAŞIM 8 Temmuz 2021 Perşembe Fidan Pazarı YOL ARKADAŞIM -2 13 Temmuz 2021 Salı Şirinevler, Aydınlıkevler Mahallesi AİLECEK ŞAŞKINIZ 27 Temmuz 2021 Salı Emek Mahallesi OLANLAR OLDU 29 Temmuz 2021 Perşembe Yenice Mahalle BAYİ TOPLANTISI
  0 Yorum 0 Paylaşım