• Burdur'da etkin ticari faydalar sağlayacak olan sitemiz birçok alanda işletmelerin destekçisi olacaktır. Bu konuda bilgi ve deneyime sahibiz. Soru ve sorunlarınızı dinledikten sonra kalıcı çözümler sunacağız. https://www.burdurda.com/
  Burdur'da etkin ticari faydalar sağlayacak olan sitemiz birçok alanda işletmelerin destekçisi olacaktır. Bu konuda bilgi ve deneyime sahibiz. Soru ve sorunlarınızı dinledikten sonra kalıcı çözümler sunacağız. https://www.burdurda.com/
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • 0 Yorum 0 Paylaşım
 • Burdur'da kendi adıyla açılan yerel medya platformu birçok alanda etkili ve faydalı olacaktır. Bu sitenin gerçek sahipleri Burdur halkıdır.
  Burdur'da kendi adıyla açılan yerel medya platformu birçok alanda etkili ve faydalı olacaktır. Bu sitenin gerçek sahipleri Burdur halkıdır.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Burdur'da hediyelik çiçek ve çiçekçilik hizmetlerinde 1 numarayız.
  Burdur'da hediyelik çiçek ve çiçekçilik hizmetlerinde 1 numarayız.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Burdur'da hediyelik çiçek denilince akla ilk gelen işletmelerin başında polen çiçekçiliği gelir. Hizmette sınır tanımayan Polen Çiçek, müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelere çıkarmak için olağanüstü çaba sarf etmektedir.
  Burdur'da hediyelik çiçek denilince akla ilk gelen işletmelerin başında polen çiçekçiliği gelir. Hizmette sınır tanımayan Polen Çiçek, müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelere çıkarmak için olağanüstü çaba sarf etmektedir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Burdur'da, her türlü #reklam ve #pazarlama faaliyetlerini kolayca yapabilir, sosyal ağ varlığınızı oluşturabilirsiniz. Bu konuda sürekli yapacağımız bilgilendirme yazılarını takip edin. İnternet sizi değil, siz interneti kullanın.
  Burdur'da, her türlü #reklam ve #pazarlama faaliyetlerini kolayca yapabilir, sosyal ağ varlığınızı oluşturabilirsiniz. Bu konuda sürekli yapacağımız bilgilendirme yazılarını takip edin. İnternet sizi değil, siz interneti kullanın.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • 0 Yorum 0 Paylaşım
 • 0 Yorum 0 Paylaşım
 • Gezilecek yerler listesinde bulunan İnsuyu Mağarası Burdur şehrinin Mandıra Köyü’ndedir. Toplamda 597 metre uzunlukta olan mağara, ülkemizde turizme açılan ilk mağaradır. Burdur’un merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta olan mağaraya Mandıra Köyü’ne kalkan minibüsler veya özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir.

  Mağarada binlerce yıllık oluşumlar neticesinde birçok sarkıt ve dikit meydana gelmiştir. İçerisinde bulunan eşsiz şekiller görülmeye değerdir. Dehlizlerde yağışa bağlı olarak irili ufaklı 9 gölcük oluşmuştur. Serin ve temiz havası nedeniyle sağlık sorunlarına da iyi geldiği bilinir.

  İnsuyu Mağarası, saat 08.30 ile 17.00 arasında ziyaretçiye açıktır. Mağaraya giriş ücreti 5 TL’dir, öğrenciler içinse 3 TL’dir. Kültür Bakanlığı’na bağlı olmayan mağaraya girişte Müzekart geçerli değildir.
  Gezilecek yerler listesinde bulunan İnsuyu Mağarası Burdur şehrinin Mandıra Köyü’ndedir. Toplamda 597 metre uzunlukta olan mağara, ülkemizde turizme açılan ilk mağaradır. Burdur’un merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta olan mağaraya Mandıra Köyü’ne kalkan minibüsler veya özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Mağarada binlerce yıllık oluşumlar neticesinde birçok sarkıt ve dikit meydana gelmiştir. İçerisinde bulunan eşsiz şekiller görülmeye değerdir. Dehlizlerde yağışa bağlı olarak irili ufaklı 9 gölcük oluşmuştur. Serin ve temiz havası nedeniyle sağlık sorunlarına da iyi geldiği bilinir. İnsuyu Mağarası, saat 08.30 ile 17.00 arasında ziyaretçiye açıktır. Mağaraya giriş ücreti 5 TL’dir, öğrenciler içinse 3 TL’dir. Kültür Bakanlığı’na bağlı olmayan mağaraya girişte Müzekart geçerli değildir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • İnsuyu Mağarası, Burdur il merkezine göre güneydoğuda, 10 km uzaklıkta ve Çatağıl Köyü sınırları içerisindedir. Uzunluğu 597 metre ve en geniş yeri 80 metre civarındadır. Birbirine bağlı 9 boşluktan oluşur. Boşluk yanaklarında birikmiş sular gölcükler oluşturmuştur.
  İnsuyu Mağarası, Burdur il merkezine göre güneydoğuda, 10 km uzaklıkta ve Çatağıl Köyü sınırları içerisindedir. Uzunluğu 597 metre ve en geniş yeri 80 metre civarındadır. Birbirine bağlı 9 boşluktan oluşur. Boşluk yanaklarında birikmiş sular gölcükler oluşturmuştur.
  0 Yorum 0 Paylaşım