Burdur'da birçok soruna kalıcı çözümler ve fikirler üretilmekte, ticari veya sosyal konularda medya hizmetleri verilmektedir.
Sosyal Bağlantılar
Son Güncellemeler
 • Burdur sosyal medya, Burdur ili ve çevresinde bireyler ve işletmeler arasında dijital iletişim sağlayan bir platformdur. Bu platformlar Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn gibi popüler sosyal medya kanallarını içermektedir. Burdur sosyal medyası, insanların haber paylaşmalarına, etkileşimde bulunmalarına, fotoğraf ve video paylaşmalarına ve fikir paylaşmalarına olanak tanır.

  İşletmeler için sosyal medya, marka bilinirliğini artırma, müşteri ilişkilerini güçlendirme, ürün ve hizmetlerini tanıtma ve hedef kitle ile etkileşim kurma fırsatı sunmaktadır. Burdur sosyal medyası, yerel işletmelerin pazarlama stratejilerini desteklemekte ve Burdur şehrinin dijital iletişim ağını güçlendirmektedir.
  Burdur sosyal medya, Burdur ili ve çevresinde bireyler ve işletmeler arasında dijital iletişim sağlayan bir platformdur. Bu platformlar Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn gibi popüler sosyal medya kanallarını içermektedir. Burdur sosyal medyası, insanların haber paylaşmalarına, etkileşimde bulunmalarına, fotoğraf ve video paylaşmalarına ve fikir paylaşmalarına olanak tanır. İşletmeler için sosyal medya, marka bilinirliğini artırma, müşteri ilişkilerini güçlendirme, ürün ve hizmetlerini tanıtma ve hedef kitle ile etkileşim kurma fırsatı sunmaktadır. Burdur sosyal medyası, yerel işletmelerin pazarlama stratejilerini desteklemekte ve Burdur şehrinin dijital iletişim ağını güçlendirmektedir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Elektriğe %15 zam yapıldı. Çünkü, enerji üretiminde dışa bağımlı, bu bağımlılığı bitirmek için kamunun hem tasarruf etmesi hem de yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmesi gerekir.
  Elektriğe %15 zam yapıldı. Çünkü, enerji üretiminde dışa bağımlı, bu bağımlılığı bitirmek için kamunun hem tasarruf etmesi hem de yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmesi gerekir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Burdur'da her türlü reklam ve pazarlama faaliyetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, sosyal ağ varlığınızı oluşturabilirsiniz. Bu konuda devam ettireceğimiz bilgilendirici yazıları takip edin. İnternet sizi kullanmıyor, siz interneti kullanıyorsunuz.
  Burdur'da her türlü reklam ve pazarlama faaliyetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, sosyal ağ varlığınızı oluşturabilirsiniz. Bu konuda devam ettireceğimiz bilgilendirici yazıları takip edin. İnternet sizi kullanmıyor, siz interneti kullanıyorsunuz.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Burdur'da kendi adıyla açılan yerel medya platformu birçok alanda etkili ve faydalı olacaktır. Bu sitenin gerçek sahipleri Burdur halkıdır.
  Burdur'da kendi adıyla açılan yerel medya platformu birçok alanda etkili ve faydalı olacaktır. Bu sitenin gerçek sahipleri Burdur halkıdır.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Burdur ilimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. #Burdur ilimizin ihtiyaçları ya da sizlerin istekleri doğrultusunda en kaliteli yayıncılık hizmetini sunmak için bütün hazırlıkları tamamladık. #Burdurda artık sizindir.
  Burdur ilimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. #Burdur ilimizin ihtiyaçları ya da sizlerin istekleri doğrultusunda en kaliteli yayıncılık hizmetini sunmak için bütün hazırlıkları tamamladık. #Burdurda artık sizindir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • 0 Yorum 0 Paylaşım
 • Varlık ancak yoklukta görülebilir, noksanlar, olgunluk aynasında belirir.
  Varlık ancak yoklukta görülebilir, noksanlar, olgunluk aynasında belirir.
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Petek Temizliği Yaptırmanın Faydaları
  Petek bakımı; kalorifer peteklerinin belli bir zaman sonra çeşitli atıkları biriktirmesi sonucunda oluşan kirleri kaldıran bir temizliktir. Bu temizlik peteklerin çok daha verimli çalışmasını ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Petekler temizlenmesi gereken zamanda temizlenmeyip uzun süre kullanılırsa ısınma sorunlarına yol...
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Hayvancılığın Geleceği Kaba Yem Üretiminde
  Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Ömer Faruk Gündüzalp, Kemer ilçesine bağlı Akören köyünde hasadı yapılan ve hayvancılıkta kaba yem olarak kullanılan Lenox yem bitkisin paketleme çalışmasını yerinde inceledi. Lenox yem bitkisin paketleme çalışması Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı...
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Çocukları Evde Güvende Tutmanın Yolları
  Ebeveynler küçük çocuklarını korumak için her ne kadar dikkat etseler de bir çocuk için en tehlikeli yerlerden birinin yaşadıkları ev olduğunu fark etmeyebilirler. Birçok evde tahmin bile edemeyeceğiniz gizli tehlikeler bulunmaktadır. Ebeveynler çocuklarını güvende tutmak için evlerini, emniyetli hale getirmeli ve...
  1
  0 Yorum 0 Paylaşım
Daha Hikayeler