Burdura Merhaba

Güzel Kentimiz Burdur’a Merhaba

Yeni web sitemizle güzel kentimiz Burdura Merhaba; Birbirinden farklı sıra dışı yeniliklerle ve ilginç yazılarımızla karşınızda olacağız. Sürekli yenilik diyoruz, çünkü her şey zamanla eskir yıpranır yada modası geçer. Genelleme yaparak incelediğimizde toplumda ve iş dünyasında papağan misali hep aynı kalıplaşmış sözler deyimler. Peki bu söylemlerin yada icraatların yenileri yok mu?

Dünyanın sonu mu geldi? Elbette hayır…

Burdura Merhaba

Dünyanın sonu gelmediyse konuşulacak, yazılacak o kadar çok konu var ki neresinden başlayalım ne yazalım karar vermekte zorlanıyoruz. Aslında bu konuda acele etmemize hiç gerek yok çünkü; web sitemizi yeni yayına almış durumdayız. Bundan sonraki süreçte farklı ve sıra dışı yazılarımızla sizlerle birlikte olmaya gayret edeceğiz. Yeni fikirler üreterek topluma ve ticari kesime fayda sağlamaya, yol göstermeye fazlaca zaman ayırmak istiyoruz. İş dünyamızın buna ihtiyacı olduğunu biliyoruz.

Günlük yaşantımızdan tutunda iş hayatımızın her alanını sonu olmayan bir derya olarak görüyoruz. Çünkü  basit gördüğümüz her konu altında binlerce ayrımla karşılaşabiliyor, bunların bir çoğunu dillendiremiyoruz bile. Çünkü biz her şeyi hafife alıyor, hiç bir konuda hassas olamıyoruz. Kendimizden başka hiç bir şeyi düşünmüyor, ön yargı ve egolarımıza yenik düşüyoruz.

Biz bunları neden anlatıyoruz?

Yılların birikimi ile elde edilen deneyim ve tecrübeler bir araya geldiği zaman, paylaştıkça anlam kazanarak değerleneceğini, gelecek nesillere daha güzel yansıyacağına inanıyoruz. Bu sebeple gelecek nesillerin zaman kazanmasını istiyoruz. Çünkü, Dünyada farkında olmadığımız ve geri kazanamayacağımız en büyük kayıp zamandır. Özellikle iş dünyasının yaptığı hataların en başında gelmektedir bu zaman kaybı. Ticari ve toplumsal alanları fazlaca önemsiyor daha hassas bir şekilde ele alıyoruz. Ayrıca; Son yıllarda insanımızın çok uzak olduğu konular da diyebiliriz.

Burdura Merhaba derken genel konulara bir başlangıç yapmak için böyle bir terim kullanalım istedik. Çünkü yolumuz uzun işimiz haylice fazla. Son yıllarda daralan piyasalar ile kötüye giden ekonomi iş dünyasında ciddi sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Hatta bir çok esnaf daha ne kadar dayanabilirim? diye kendisine sık sık sorduğunu duymaya başladık bile.

Web sitemizi amacına uygun bir araç olarak kullanmayı düşünüyoruz. Genel olarak yaptığımız araştırmalardan elde edilen bilgileri sizlerle paylaşarak daha çok faydalı olmanın gayreti içerisinde olacağız. Sitemizin en üstünde bulunan canlı destek bölümünden bizimle kolayca irtibata geçebilir isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Burdur sanayi ve ticaret rehberi yönetimi saygılar sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir