Home / Genel / Burdur Şiş Nerede Yenir?
Burdur Şiş Nerede Yenir?

Burdur Şiş Nerede Yenir?

İlimizin müthiş lezzetlerinden biri olan Burdur Şiş ızgara çeşitleri arasında en başta gelmektedir. Bu yüzden Burdur şiş nerede yenir? sorusu da gündem başlığı olmuştur. Siz değerli okurlarımıza Bu konuda yol göstermeye ve kılavuz olmaya çalışacağız.

Burdur Şiş Izgarayı Abartmıyoruz!

İnsanın yedikçe daha çok canının çektiği türden diyebiliriz. Son zamanlarda sosyal medyada ortaklar çöp şişin baydırıcı reklamlarına sıkça rastlıyoruz. Gerçek lezzete reklam gerekmez. Ortaklar çöp şişe siz şiş mi diyorsunuz? Gelin Birde Burdur Şişin tadına bakında gerçek lezzeti görün.

Bu yazımızda Burdur şiş ızgara yiyeceğimize fazlaca yer ayırmak istiyoruz. Çünkü Burdur da şiş nerede yenir sorusuna karşılık detaylı bir liste ile karşınızda olmak ve nerede yiyeceğiz diye düşünmenize hiç gerek kalmayacak şekilde hazırlayacağız. Lezzeti kaçırmayın!

Karnınız çok mu acıktı? Hiç Dert Etmeyin!

Zaman kaybetmeden bir buçuk meşhur ızgara Burdur şişten söyleyin damak tadının keyfini doyasıya çıkarın. Daha önce tadına bakmayanlar bu kadar abartılacak ne var diyebilirsiniz. Biz abartmıyoruz yedikten sonra kararı siz verin diyor, kelime ile anlatılmayacağını vurgulamaya çalışıyoruz.

Ayrıca bu meşhur lezzetimiz; Türk Patent Enstitüsü tarafından coğrafi işaret konularak marka olarak tescillendi. Türk Patent Enstitüsü’ne 26 Temmuz 2010’da başvuru yapılarak, “9 Ağustos 2010’da koruma kararı alındı ve 3 Temmuz 2011’de 27983 sayılı Resmi Gazete’de ilan edildi. 555 sayılı Coğrafi İşaretlerin Korunması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararnamenin 12. Maddesi gereğince 9 Ağustos 2010 tarihinden geçerli olmak üzere de tescil edildi.

Burdur Şiş Nerede Yenir?

Burdur şiş yapan yerleri BURADAN takip edebilirsiniz.

Burdur ızgara şiş fiyatları nedir nerede yenir nasıl yapılır? sorularınıza hazırlanarak geliyoruz.

Çok kısa müsaadenizi istiyoruz. Hemen geleceğiz…!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir